آیا فکر نمی کنید اگر همة زن‌ها در پوشش آزاد باشند و گناه و بی بند وباری آزاد باشد این مسائل طبیعی و عادی می شود و این‌قدر مردم حریص به گناه نمی‌شوند؟

جواب از حجه الاسلام مهدی عدالتیان:

 به نظر من در آن صورت دو چیز طبیعی و عادی می شود:

الف) مرحله‌ای از گناه و فساد عادی می شود و افراد به دنبال مرحلة جدیدی می‌روند نه اینکه فساد به کلی تعطیل شود.

برای جوانی که سیگار به وفور در اختیارش باشد ممکن است سیگار کشیدن عادی شود اما در این صورت به مواد مخدر قوی‌تر روی می‌آورد.

همانگونه که در جامعة ما، وقتی پیدا بودن قسمت کمی از جلوی موی سر خانم‌ها عادی شد و هیچ‌کس از دیدن آن تعجب نکرد، باز شدن یقه ها، کوتاه و تنگ شدن مانتوها، بالارفتن آستین‌ها، کوتاه شدن شلوارها  و مراحل بعد آغاز شد. پس عادی شدن به معنی تمام شدن خطا و خلاف نیست بلکه انتقال به مرحلة خطرناک‌تر و پرفسادتر است.

                       برای مشاهدة کامل متن بر روی گزینة ادامة مطلب کلیک کنید!

ب) عادی شدن آثار و عواقب گناه

تصور کن خانمی به دیدن دوستش رفته و با لحنی حاکی از تعجب به دوستش می‌گوید: «چرا کبریت ، چرخ گوشتی، و کارد را قایم کرده ای و در قسمت‌های دور از دسترس آشپزخانه گذاشته ای؟»

 

در منزل ما که این چیزها در دسترس است و همه چیز هم برای بچه ها عادی شده، آن‌قدر این ها را دیده اند که برای‌شان کاملا طبیعی است اما پس از چند دقیقه که دوستش از او می‌پرسد «چرا فرهاد کوچولو را با خودت نیاوردی؟» می‌گوید: «همین دیروز انگشتهایش را توی چرخ گوشت فرو کرده بود، بردمش بیمارستان.» و وقتی از او احوال مژگان را می‌پرسد «می‌گوید او هم با کارد انگشتهایش را قطع کرده و بر روی تختی کنار فرهاد در بیمارستان بستری است» و موقع رفتن، زمانی که دوستش می‌گوید: «ببخشید، جمعة آینده مجلسی داریم، اگر اشکالی ندارد، قالی اتاق پذیرایی‌تان را یک روز به ما امانت بدهید»، شرمسارانه می‌گوید: «شرمنده‌ام، همین هفتة قبل بچه‌ها با کبریت بازی می‌کردند، گل وسط قالی را سوزاندند!!»

 

یعنی در حالی‌که به عواقب خطرناک در دسترس بودن، آزاد بودن، اعتراف می‌کند در همان حال از عادی شدن سخن می‌گوید، پس آن‌چه عادی شده عواقب کار خلاف است.

 

خواهرم! واقعیت‌ها و آمار و گزارش‌ها حاکی از این است که در جوامع غربی، همان جاهایی که ما گمان می‌کنیم برهنه بودن و آزاد بودن ارتباطات زن و مرد عادی است و بر این اساس هیچ معظلی ندارند، فساد و تباهی و  تجاوز  به حقوق و حدود یکدیگر  روز افزون است و از عادی شدن به معنی پایان خطا و خلاف هرگز خبری نیست. کافی است به قصد تحقیق تعدادی روزنامه و مجله را ورق بزنی تا از آثار شوم این عادی شدن‌ها آگاه تر شوی.

 

روزنامة کیهان 4/4/1371: به گزارش تحقیقاتی که از سوی ادارة مطالعات جمعیت انگلیس تهیه گردیده است، در سه ماهة آخر سال گذشته میلادی بیش از 31٪ از کودکانی که در مناطق مختلف انگلیس به دنیا آمده‌اند پدر مشخص نداشته‌اند.

 

روزنامة کیهان 7/4/1371: شبکه تلوزیونی «سی ان ان» در گزارش خود می‌گوید: 50٪ کودکان در آمریکا را اطفال نامشروع  تشکیل می‌دهند و شمار خانواده‌هایی که قربانی طلاق شده‌اند رو به افزایش است.

 

روزنامة کیهان9/3/1370: تلوزیون «سی ان ان» فیلم‌های کوتاهی از حمله به دختران و زن‌ها و کمک خواستن آنان از مردم و پلیس را نشان داد و اضافه کرد که حقیقتا کار جرم و جنایت در جامعة آمریکا به مراحل حاد کشیده شده است، به طوری که آمار قتل، تعرض جنسی، دزدی و انواع شرارت‌ها روز به روز در شهر‌های آمریکا افزایش می‌یابد و پلیس که قادر به جلوگیری از این جرایم نیست، به زنان و دختران توصیه می‌کند صلاح گرم یا سرد یا سرنگ‌های مختلف محتوی داروی بیهوشی همراه خود داشته باشند تا بتوانند در برابر حملات افراد شرور از خود دفاع کنند.

«منبع: کتاب نامه ای به خواهرم»
طبقه بندی: پاسخ به سوالات و شبهات حجاب،
برچسب ها: برچسب: حجاب و عفاف، پوشش و حجاب، روزنامه کیهان، بی بند و باری جنسی، کودکان نامشروع، سیگار، عادی شدن آثار و عواقب گناه، عادی سازی روابط زن و مرد، عادی سازی روابط دختر و پسر، طلاق، انگلیس، آمریکا، قتل، تجاوز به دختران و زنان، تجاوز به زنان و دختران، آزار و اذیت جنسی، قربانیان جنسی، روابط آزاد جنسی، برهنگی زنان، مانتوی کوتاه و چسبان، سی ان ان،
دنبالک ها: استاد عدالتیان،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic