تاریخ : دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 | 01:02 ق.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

دقیق ترین نقاشی های دنیا

برای مشاهدة کامل تصاویر بر روی گزینة ادامة مطلب کلیک کنید!

کشیدن تصاویر از ته قلب یکی از کارهایی است که بسیاری از نقاشان انجام می دهند آن ها کمتر از خط کش یا اندازه های دقیق استفاده می کنند چرا که تنها تجسم روحی خود را می خواهند در نقاشی پیدا کنند اما عده ای نیز واقعیت گرایی در نقاشی برایشان مهم است.

دقیقترین نقاشی دنیا +عکس
 
“ناتان والش” یک نقاش واقع گرا انگلیسی است که تابلوهایش کمی با دیگر نقاشان متفاوت است. او از بسیاری از شهرهای دنیا به دقت تمامی اندازه ها نقاشی کشیده است. تمام تابلوهای آن ب واقعیت مو نمی زنند حتی اگر مقیاس آن رعایت شود تمامی اندازه اشیا نیز مطابق واقعیت است.
 
دقیقترین نقاشی دنیا +عکس
 
نقاشان واقع گرای بسیاری در دنیا هستند که با استفاده از طرح های از پیش تعیین شده قلمو را برداشته و نقاشی را اغاز می کنند اما ناتان دنیای نثاشی واقع گرایانه را به مرحله جدیدی وارد کرده است. این نقاشی ابتدا بیش از ۱۰۰ طرح اولیه با استفاده از خطکش و مداد میکشد تا یکی از آن ها برای رنگ آمیزی انتخاب شود.
 
دقیقترین نقاشی دنیا +عکس
 
کشیدن طرح های اولیه برای او کاری بسیار دشوار است چرا که ممکن است طرح یک شهر بیش از ۳ ماه به طول انجامد اما در انتها حاصل تصویری خواهد بود که با واقعیت هیچ تفاوتی ندارد از این رو نام تقاشی های ناتان را در دنیای نقاشی “دقیق ترین نقاشی های دنیا” گذاشته اند.
 
دقیقترین نقاشی دنیا +عکس
 
دقیقترین نقاشی دنیا +عکسطبقه بندی: نقاشی و طراحی، کوتاه، جالب، خواندنی، دیدنی،
برچسب ها: دقیق ترین نقاشی های دنیا، دقیق ترین نقاشی دنیا، تابلوی نقاشی، نقاشان، شهرهای دنیا، نقاشان رآلیسم، نقاشان فوتوریسم، تابلوهای زیبای نقاشی،
دنبالک ها: پاتوق خنده،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic