تاریخ : پنجشنبه 20 تیر 1392 | 03:49 ب.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

پوشش های تحریک کننده

و بی تفاوتی جریان فرهنگی کشور!!!!!

به گزارش حدیدنیوز به نقل از سراج24 سال‌های زیادی است که رسانه های جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با پدیده بی حجابی در جامعه تلاش کرده اند. از تولید برنامه های تلویزیونی تا نگارش مقالات علمی-مذهبی.

 

تمام این تلاش با یک بررسی سطحی گواه این است که جریان فرهنگی نتوانسته است که ناهنجاری بی حجابی را به سمت بهبود هدایت کند.

 

عده‌ای تهاجم فرهنگی دشمن را بسیار پررنگ می کند و اظهار کرده‌اند واردات فرهنگی دشمن سبب شده است تا جوانان ایران اسلامی از فرهنگ غنی خود چشم پوشیده و فرهنگ و پوشش جامعه غربی را انتخاب کنند.

مشاهده در ادامه مطلب

 

کسی نمی تواند این فرضیه را رد کند اما وقتی حمله دشمن به نتیجه می‌رسد که جریان فرهنگی ما نه حرفی برای گفتن و نقشه ای برای اجرا داشته باشد.

 

هر روز که می‌گذرد در سطح شهر پوشش افراد از سطح ناهنجار نیز عبور کرده و آلودگی های اخلاقی زیادی را ایجاد می کند.

 

 

تصاویر زیر گویای این واقعیت است که در سطح شهر و در مراکز خرید فروشندگان کالاهای اقتصادی با پوششی نامتعارف حاضر می‌شوند و هیچ ارگانی توانایی نظارت و برخورد با اینگونه رفتارها را ندارد.

 

            

سوال اینجا است اگر در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران داشتن پوشش اسلامی به عنوان یک قانون تصریح شده است پس باید ساز و کار برخورد با افرادی که از این قانون تخطی می‌کنند نیز به صورت شفاف درج شود.

 

قطعا مجلس باید قدم در این میدان بگذارد و با شفاف کردن قانون حجاب ساز و کاری در اختیار مراکز مربوطه قرار دهد تا بتوانند با این پدیده برخورد کنند.

منبع: حدید نیوز
طبقه بندی: مباحث حجاب، خبر، فرهنگی و اجتماعی،
برچسب ها: بی حجابی، تهاجم فرهنگی، پوششهای نامتعارف، پوششهای زننده، فرهنگ جامعه غربی، فرهنگ غنی ایرانی اسلامی، بی حجابی در جامعه، قانون اساسی جمهوری اسلامی، پوشش اسلامی، قانون حجاب، مجلس شورای اسلامی،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic