تاریخ : پنجشنبه 27 تیر 1392 | 01:00 ق.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

فرق ازدواج موقت با زنا

آیا فرق ازدواج موقت با زنا ، فقط خواندن صیغة عقد است ؟

مشاهده در ادامه مطلب

خیر ، بعضی از فرق های ازدواج موقت با زنا :

 

1 - در ازدواج موقت رضایت زن شرط اصلی است اما می توان زنی را مجبور به زنا کرد .

 

2 - در ازدواج موقت امکان آمیزش جنسی دسته جمعی نیست ، اما در زنا هر تعداد پسر می توانند با یک دختر آمیزش کنند و بر عکس .

 

3 - در ازدواج موقت اگر فرزندی متولد شود حلال زاده است در صورتی که در زنا اگر فرزندی به دنیا بیاید حرام زاده است.

 

4 - در ازدواج موقت مهریه باید پرداخته شود اما در زنا مرد می تواند بدون پرداخت مهریه به کار خود مشغول شود .

 

5 - در ازدواج موقت در صورتی که نزدیکی صورت بگیرد ، پس از تمام شدن مدت ، زن باید چهل و پنج روز و یا به اندازه دو حیض کامل ، عده نگه دارد ( از ازدواج با مردان دیگر پرهیز نماید ) اما در زنا زن پس از اتمام نزدیکی می تواند با مرد دیگری نزدیکی کند .

 

6 - در ازدواج موقت ، صیغه ی عقد بین زن و مرد خوانده می شود ، که نشان دهنده تسلیم بودن آنها در برابر خداوند است ، اما در زنا عشوه گری و چشم چرانی مقدمه کار است .

 

7 - در ازدواج موقت دختران زیر 9 سال ( نابالغ ) و دختران باکره ، نیاز به اجازه پدر یا جد پدری است ، اما در زنا دختران به راحتی راضی به همبستری مخفیانه می شوند .

 

8 – ازدواج موقت در بعضی از موارد ، زمینه ازدواج دائم می شود ، اما یک مرد هیچ گاه حاضر نیست با زنی که زنا کرده است ، پیمان وفاداری ببندد و بر عکس .

 

9 – کسی که ازدواج موقت می کند ، هم ثواب می کند و هم خود را از گناه نجات می دهد ، اما کسی که زنا می کند ، زشتی گناه از چشم او می افتد و نفس او برای پذیرش گناهان دیگر نیز آماده می شود .

10. در ازدواج موقت در صورت باردار شدن زن بخاطر عده ای که زن نگه می دارد پدر کودک معلوم و مشخص است ولی در زنا اگر هم فرزندی به دنیا بیاید مشخص نیست پدرش کیست و بی هویت می ماند.

 

11. در ازدواج موقت در صورت باردار شدن زن نفقه و حضانت فرزند شرعا بر عهده پدر اوست در حالی که در زنا اینگونه نیست و مرد هیچ مسئولیتی در قبال فرزند نمی پذیرد.

 

12. در ازدواج موقت اگر نطفه ای شکل بگیرد و فرزندی به دنیا بیاید آن فرزند از پدر خود ارث می برد در حالی که در زنا اینگونه نیست.

 
طبقه بندی: دانستنی های جنسی،
برچسب ها: دانستنیهای جنسی، گناه زنا، فرق زنا با ازدواج موقت، فرق ازدواج موقت با زنا، زن و مرد زنا کار، ازدواج با زناکار، ازدواج موقت با دختر باکره، صیغه عقد بین دختر و پسر، چشم چرانی، عشوه گری، همبستری مخفیانه، مهریه در ازدواج موقت، فرزندان نامشرو، فرزندان حرام زاده، آمیزش جنسی دسته جمعی،
دنبالک ها: جوانان و مشکلات جنسی،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic