تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1392 | 02:01 ق.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

خانواده های ایرانی هدف رواج همجنس گرایی

در شبکه های «من و تو» و «بی بی سی فارسی»

مشاهده در ادامه مطلب

توطئه جدید شبکه های ماهواره ای پرطرف دار مانند من و تو و بی بی سی فارسی برای زندگی گرم ایرانی ها، رواج بی بندو باری هایی مانند همجنس گرایی و عادی جلوه دادن روابط همجنس گرا هاست. چندی پیش این شبکه ها فیلمی با موضوع همجنس گرایی ساخته و در خوابگاه های بعضی دانشگاه ها پخش نمودند. متأسفانه این فیلم در خود ایران ساخته شده بود.

 

اما چرا خانواده های ایرانی هدف رواج همجنس‌گرایی دشمنان قرار گرفتند؟

کلیسای رسمی انگلیس (انگلیکان) در یک تصمیم جنجالی با ارتقای کشیش های همجنس گرا به مقام اسقفی موافقت می کند. این تصمیم که از طرف مرکز اسقف های کلیسای انگلیکان به رقم مخالفت اسقف های سنتی موسوم به ایون جی کال ها بود اتخاذ شد. اما چرا همچین موضوع فاجعه باری بسیار عادی جلوه داده می شود؟

 

خانواده های ایرانی در مرداب همجنس گرایی!

 

با نگاهی به اکثر فیلم ها و سریال های هالیوودی کشیش هایی را خواهیم دید که چه به صورت جدی و یا طنز، یا همجنس گرا هستند یا همجنس گرا ها را به عقد هم درمی آورند و بسیار این موضوع را عادی جلوه می دهند.

 

پس بسیار واضح و روشن هست که این بار هدف دشمنان به سمت خانواده های ایرانی است. آن ها می خواهند با عادی جلوه دادن روابط همجنس گراها در ایران و با مظلوم نمایی کار را به محافل حقوق بشر بکشانند. اصلی ترین چیزی که دشمنان روی آن بسیار تأکید دارند مظلوم نمایی همجنس‌گراهاست.

 

بی بی سی فارسی چندی پیش با پخش یک فیلم مستند به بهانه روز «مبارزه با همجنس گراستیزی» که از زندگی یک همجنس گرای پناهنده به ترکیه ساخته شده، مشکل اصلی همجنس گراها را در ایران، فشار افکار عمومی معرفی کرد. در این فیلم بی بی سی در موضوع همجنس گراها در ایران صرفاً دولت را مورد انتقاد قرار نمی دهد بلکه با اعتراض به مردم قصد دارد فشار افکار عمومی را نسبت به همجنس گراها تعدیل کند.

 

شبکه من و تو نیز تبلیغ گسترده ای در باره همجنس گرایی شروع کرده و استارت آنرا از کارکنان شبکه زده است. چندی قبل اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید. پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند. همچنین رها اعتمادی درصفحه فیس بوک خود به پیام یک ازدواج یک همجسن گرا در لندن تبریک می گوید.

 

این بی غیرتی ها افکار مردم را به سوی قوم لوط سوق می دهد.

کاش خانواده ها قبل از گرفتار شدن در مرداب شبکه های ماهواره ای خود را نجات بدهند.
طبقه بندی: جنگ نرم، مباحث حجاب، خبر، فرهنگی و اجتماعی،
برچسب ها: خانواده های ایرانی هدف رواج همجنس گرایی، شبکه من و تو، بی بی سی فارسی، کشیش های همجنس گرا، کلیسای رسمی انگلیس، ایون جی کالها، سریالهای هالیوودی، طنز، فیلمهای هالیوودی، ازدواج همجنس گراها، حقوق بشر، روابط همجنس گراها در ایران، همجنس گرایی در ایران، مظلوم نمایی همجنس گراها، رها اعتمادی، فیس بوک، قوم لوط، شبکه های ماهواره ای،
دنبالک ها: معبر سایبری فندرسک،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic