تاریخ : جمعه 12 مهر 1392 | 01:00 ق.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

 گوشت سگ غذای محبوب در ویتنام!!!!!!!

پیشاپیش ببخشید اگه با دیدن تصاویر حالتون بد میشه!

مشاهده در ادامه مطلب

به گزارش پایگاه خبری صراط، گوشت سگ مدتی است در ویتنام هوادارن زیادی پیدا کرده است. در گذشته گوشت سگ غذای ویتنامی های فقیر محسوب می شد اما رفته رفته علاقه قشر ثروتمند جامعه ویتنام نیز به این غذا بیشتر شد تا اکنون به یکی از مهمترین وعده های غذایی در ویتنام تبدیل شود. خرید و فروش گوشت سگ در شهر های بزرگی چون هانوی و هوشی مین به تجارتی سودآور تبدیل شده است.

 

         

غذاهایی که معمولا از گوشت سگ در کشور ویتنام تهیه می کنند عبارت است از : گوشت سگ کبابی، گوشت سگ بخار پز، سوسیس سگ، سوپ سگ، سگ بخارپز در خمیر میگو با زنجبیل و ادویه وسرکه، شاخه های بامبو و مغز استخوان سگ، سگ سرخ شده در لیمو و فلفل قرمز.

 

نکته ای دیگر درباره کشور ویتنام و علاقه به گوشت سگ ها این است که طبق سنت دیرینه ی مردم ویتنام در شب تحویل سال نو میلادی بدن سگها بعد از کنتاکی شدن از وسط نصف و در معرض فروش قرار میگیرد این در حالی اتفاق می افتد که مردم ویتنام بر خلاف اکثر مسیحیان که بوقلمون بر سر سفره های خود میگذارند مردم ویتنام از گوشت سگ کبابی از میهمانان خود پذیرایی میکنند و هم چنین در روز های نزدیک سال نو بازار فروش سگ در ویتنام بسیار داغ می شود و از فروش این حیوانات سود قابل توجه ای وارد جیب فروشندگان می شود. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که گوشت سگ ارزان نیست و یک سگ کامل تا دویست و پنجاه دلار آمریکا قیمت گذاری می شود که رقمی بیش از متوسط حقوق ماهانه مردم در ویتنام است.

                                     طبقه بندی: کوتاه، جالب، خواندنی، دیدنی، خبر،
برچسب ها: فروش گوشت سگ در ویتنام، قشر ثروتمند جامعه ویتنام، شهر هانوی، شهر هوشی مین، تجارت گوشت سگ در ویتنام، گوشت سگ کبابی، گوشت سگ بخارپز، سوسیس سگ، سوپ سگ، سگ بخارپز در خمیر میگو با زنجبیل و ادویه و سرکه، شاخه های بامبو و مغز استخوان سگ، سگ سرخ شده در لیمو و فلفل قرمز، درباره کشور ویتنام، سنت دیرینه مردم ویتنام در شب تحویل سال نو میلادی، گوشت سگ کنتاکی، مسیحیان، بوقلمون، دلار آمریکا، حقوق ماهیانه مردم ویتنام،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic