تاریخ : پنجشنبه 30 شهریور 1391 | 06:23 ق.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

 

خدایا می‌خواهم فقیری بی‌نیاز باشم که جاذبه‌های مادی زندگی مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.

 «شهید چمران»

 

خدایا! ...منِ ضعیف و ناتوان، دوست دارم چشم‌هایم را دشمن در اوج دردش، در بستان از حلقه درآورد و دست‌هایم را در تنگه‌ی غرب کردستان قطع کند و پاهایم را در خونین‌شهر از بدن جدا سازد و قلبم را در سوسنگرد آماج رگبارهایش کند و سرم را در کوه‌های پیرانشهر از تن جدا نماید، تا در کمال فشار و آزار، دشمنان مکتبم ببینند که گرچه چشم‌ها و دست‌ها و پاها و قلب و سینه و سرم را از من گرفته‌اند، ‌اما یک چیز را نتوانسته‌اند بگیرند و آن ایمان و هدفم است که عشق به الله و معشوقم و عشق به امام و اسلام است.

شهید «احمد جهاندار»/ شهادت: سقز

 

ای شکست! تو کوچتر از آن هستی که ما را توبه دهی، و ای پیروزی! تو فقیر تر از آنی که به ما انگیزه دهی، ای زندگی! تو بی چیز تر از آن هستی که ما را محافظه کار بار آوری، ای مرگ! ای آشنای دیرینه کجایی؟ سرخ روی باش تا چنان در آغوشت کشم که صدای شکستن استخوانهایت را خود بشنوی.»

 «شهید رضا نادری»

بارخدایا! به من ایمانی عطا کن که در آن شعور و شهادتی باشد که با شهامت عجین شده باشد.

 «شهید خیرالله حیدری»

 

برای مشاهدة کامل متن بر روی گزینة ادامة مطلب کلیک کنید!

خدایا! می دانی چه می کشم، پنداری چون شمع ذوب می شودم. ما از مردن نمی هراسیم، اما می ترسیم بعد از ما ایمان را سر ببرند و اگر بسوزیم، روشنایی می رود و جای خود را دوباره به شب می سپارد. پس چه باید کرد؟ از یك سو باید بمانیم تا شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند. هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید شویم! عجب دردی! چه می شد امروز شهید می شدیم و فردا زنده می شدیم تا دوباره شهید شویم!!     

«شهید کاظم لطیفی پور»

 

خدایا! پرواز را به من بیاموز تا مرغ دست آموز نباشم، و از نور خویش آتش در ما بیفروز تا در سرمای بی خبری نمانیم، خون شهیدان را در تن ما جاری گردان تا به ماندن خو نكنیم و دست آن شهیدان را بر پیكرمان آویز تا مشت خونینشان را بر افراشته داریم.

خدایا! چشمی عطا كن تا برای تو بگرید، دستی عطا كن تا دامنی جز تو نگیرد، پایی عطا كن تا جز راه تو نرود و جانی عطا كن كه برای تو برود.

«شهید مهدی بیگی»

«خدایا هدایتم کن! که هدایت کننده ای جز تو ندارم.»

«شهید حمید خورشیدی»

 

خدایا در شهادت چه لذتی است كه مخلصان تو به دنبال آن اشك شوق در چشمان اینگونه شتابانند؟

 «شهید محمد جواد تاجیك»

خدایا! می خواهم درد و غم مرا بسوزاند، در حالی که به عرفان من بیفزاید. می خواهم در آغوش مرگ فرو روم. در صورتی که به حیات ابدی مطمئن باشم. می خواهم سنگ زیرین آسیاب باشم، به شرط آنکه کاروان انسان‌ها به سوی تکامل پیش برود. می خواهم قربانی شوم، تا امت اسلامی باقی بماند.

خدایا! می خواهم بدنم قطعه قطعه شود، اما اسلام و قرآن پابرجا بماند!

                                                                  «شهید حجت الاسلام قربان‌علی آقازاده»

« خداوندا! اگر من لیاقت ندارم که در راهت شهید شوم، رحمت تو لیاقت آن را دارد که شهادت را نصیبم کنی. »

«شهید رضا کچویی»
طبقه بندی: وصیتنامه و دل نوشته های شهدا، شهید و شهادت و شهدا،
برچسب ها: اس ام اس شهید، اس ام اس شهادت، اس ام اس شهدا، اس ام اس شهید و شهادت، جبهه، اس ام اس جبهه و جنگ، پلاک، اس ام اس هفته دفاع مقدس، پیامک یاد شهدا، یاد شهید، پیامک شهید، پیامک شهادت، پیامک شهید و شهادت، پیامک جبهه و جنگ، پیامک هفته دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس، شهید، شهدا، شهادت، شهید و شهادت، یاد شهدا، اس ام اس 8 سال دفاع مقدس، پیامک 8 سال دفاع مقدس، جملاتی زیبا درباره شهید، جملاتی زیبا درباره شهید و شهادت، جملاتی زیبا درباره هفته دفاع مقدس، جملاتی زیبا درباره جبهه و جنگ، جملاتی زیبا درباره شهدا، جملاتی زیبا درباره شهادت، قرآن، جملاتی زیبا درباره شهید گمنام، اس ام اس شهید گمنام، پیامک شهید گمنام، جملات زیبا درباره شهید، جملات زیبا درباره شهدا، جملات زیبا درباره شهادت، جملات زیبا درباره شهید و شهادت، جملات زیبا درباره شهید گمنام، جملات زیبا درباره دفاع مقدس، جملات زیبا درباره هفته دفاع مقدس، مین، رفاقت با شهدا، راه شهدا، پروانه، خاکی، خون شهید، خون شهدا، خون شهیدان، راه شهید، راه شهادت، منتظران شهادت، شهدای آخر الزمان،
دنبالک ها: ماهنامه‌ی امتداد،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات