تاریخ : جمعه 26 آبان 1391 | 12:27 ق.ظ | نویسنده : آرمان بدیعی

 

خوف فرزند شک است و شک زاییدة شرک و این هر سه، خوف و شک و شرک راهزنان طریق حق اند. پس اگر از مرگ بترسی، خوف راه تو را خواهد زد و امام را در صحرای بلا رها خواهی کرد... اگر مرد میدان صداقتی نیک در خود بنگر، آیا تو را نیز با مرگ انسی هست؟ «شهید سید مرتضی آوینی»

 

نپندار که تنها عاشورائیان را بدان بلا آزموده اند و لا غیر... صحرای بلا به وسعت تاریخ است و کار به یک یالیتنی کنت معکم ختم نمی شود. غربال ابتلائات هیچکس را رها نمی کند و فاش باید گفت، محضر عظیم حق جایی برای پنهان شدن ندارد! «شهید سید مرتضی آوینی»

 

راز قربت را بر سرهای بریده فاش می کنند و بین ما و حسین تنها همین خون فاصله است! طلسم شیطان، ترس از مرگ است و این طلسم جز در میدان جنگ نمی شکند. مردان حق را خوفی از غیر خدا نیست و صدق این مدعا را در میدان کربلایی جنگ می آزمایند.

 

برای مشاهدة کامل متن بر روی گزینة ادامة مطلب کلیک کنید!

 

قافلة عشق در سفر تاریخ است و این تفسیری است بر آنچه فرموده اند: کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا. این سخنی است که پشت شیطان را می لرزاند!!

 

... و تو، ای آنکه در سال شصت و یکم هجری هنوز در ذخائر تقدیر نهفته بوده ای و اکنون در این دوران جاهلیت ثانی و عصر توبة بشریت، پای به سیارة زمین نهاده ای «نومید مشو که تو را نیز عاشورایی است و کربلایی که تشنة خون توست!»

 

صحرای کربلا به وسعت تاریخ است و کار با یک یا لیتنی کنت معک ختم نمی شود. «شهید آوینی»

 

یاران! شتاب کنید، قافله در راه است. می گویند کنهکاران را نمی پذیرند؟ آری گنهکاران را در این قافله راهی نیست، اما پشیمانان را... پس ای دل شتاب کن!

 

الرحیل! الرحیل! اکنون بنگر حیرت میان عقل و عشق را؛ عاقل می گوید بمان و عشق می گوید برو... صبح عرفه دمید و بانگ الرحیل برخاست و قافلة عشق پای در راه کربلا نهاد، راهی که راه تاریخ است و هر صبح این بانگ از آسمان می رسد که: الرحیل!  «شهید سید مرتضی آوینی»

 

«هل من ناصر ینصرنی!» آب و خاک و آتش و باد این فریاد امام را به امانت گرفتند و از آن پس هر جا که آب از چشمی فرو ریخت و خاک سجادة نمازی شد و آتش دلی را سوخت و باد آهی شد و از سینه ای بر آمد، این سخن تکرار شد: هل من ناصر ینصرنی؟... «شهید سید مرتضی آوینی»
طبقه بندی: کوتاه، جالب، خواندنی، دیدنی، امام حسین (ع)، کربلا و محرم، پیامک و اس ام اس مناسبتی،
برچسب ها: کربلا، جملات زیبا درباره کربلا، جملات زیبا درباره محرم، جملات زیبا درباره عاشورا، جملات زیبا درباره امام حسین (ع)، همه جا همین جاست، اس ام اس کربلا، اس ام اس محرم، اس ام اس عاشورا، اس ام اس امام حسین (ع)، پیامک کربلا، پیامک عاشورا، پیامک محرم، پیامک امام حسین (ع)، دهه محرم، دوران جاهلیت، سیاره زمین، سرهای بریده، جنگ، قافله عشق، کل یوم عاشورا، کل ارض کربلا، میدان جنگ، شیطان، طلسم شیطان، عاشورائیان، یا لیتنی کنت معک، شهید سید مرتضی آوینی، مرگ، صحرای بلا، آنتی ویروس نود 32، nod 32،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic